Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj? [Bővebben lent]

Mi lehet a baj? [Bővebben lent]

Figyelt kérdés

Egész 8.ban kezdődött. Osztállyal mentünk lisztérzékenység tesztre, vérvételre. Egyenként mentünk be és csupán annyit kellett tenni, hogy megszúrták az újjunk hegyét és pár csepp vérrel lettünk szegényebbek.

Körülbelül 30 mp után éreztem, hogy homályosan látok, fehéren, szédülök, fáj a fejem és zúg a fülem. Nem szóltam a tanárnak, de tōbb mint 10 percig rosszul voltam és mikor elindultunk, majd' leszédültem a lépcsőről.

(névsor végén voltam azért ment ilyen gyorsan)

Későbbiekben nem jelentkezett olyan erősen, (talán csak akkor lett fehér a szemem előtt minden ha szedtem a gazt és hirtelen álltam fel, de az lehet nem ennek tudható be.)

Kivéve most májusig.

Kicsit túlsúlyos vagyok és 3 kör gyorstempóban a gimi körül 9.ben megterhelő volt. Csak egy fél szendvicset ettem előtte 1-2 órával. (3.óra tesi).

Bent a folyosón minden fehér lehet azért, de megint homályosan láttam, szédültem és a hasam alja szörnyen fájt. Àllítólag lefehéredtem, nem pedig kipirultam. Kimenetem az öltözőbe, megmostam az arcom, de nem lett jobb és mellé még mindig szédültem és meg kellett fogom az ajtófélfát, hogy ne essek el. Hânyingerem is volt, de 15-20 perc utân elmúlt a roham.


Tegnap le akartam tudni a borotválást a lábamon, de nem töröltem le a vizet zuhany után rendesen le a lábamról és megcsúszott a penge és elvágta hátul a lábam (olyan méretben mint egy sebtapasz ragasztós részével együtt)

Természetesen beálltam a hideg víz alá ami először meleg jött. A kádban már vagy 1-2 perce folytattam a vizet, még mindig folyt a vérem, ez normális.

Elsőnek csak olyan érzés telepedett rám hogy éhes vagyok, mert nem ettem vacsorát (na jó egy fél tábla millát 7kor, ez éjfélkor volt). Majd nagyon erős szédülés fogott el, szokásos rosszul látás és zúgó, sípoló hang a fülemben. Nehezen felöltöztem és csurgó vérrel kilépkedtem a nappaliig ahol lerogytam a kanapéra apa mellé. Szaporán vettem a levegőt. Azt hittem ott ájulok el, de 5 percig tartott nagyjából mindennel együtt.


Valaki tud segíteni, hogy mi lehet az oka ennek?

Amikor én olvastam utána akkor halálos betegség jōtt ki, de ezt nem hiszem, mert már egy apró téli betegség és hasmenés mellé is azt írta a WEBBETEG-en -_-.

Most állítólag vagy migrénem vagy daganatom van. Biztos van egy racionálisabb magyarázat.

Eddig arra gyanakodtam hogy vérszegénység, szívritmus zavar vagy ilyesmi.

Köszi, hogy elolvastad ezt a rengeteget. ❤


15/L



2017. júl. 13. 09:12
 1/1 anonim válasza:
alószíínű vagy a vércukrod,vagy a vérnyomásod esik le.Nincs ezzel semmi gond,sokan vannak így.Főleg a vér látványától,vagy éppen a tudattól,hogy vérzik.A lányom is ilyenneki alapból alacsony a vérnyomása,ájulásig még sosem jutott,de tobbszr jártunk úgy,hogy le kellett feküdnie.Szóval ne aggódd túl.Nagyon fontos,hogy folyadékkal legyél rendesen feltltve mindig.A futás utáni rosszullét,sztem vércukor leesés inkább,vagy éppen a terhelés miatti vérnyomás emelkedést kompenzálta a szervezeted,és hirtelen nagyon lement a vérnyomásod.A vérvételnél,meg a borotválkozásnál ez inkább pszichés.Sokan még el is ájulnak,tudom,mert sokszor vettem vért,és nem egy ilyen esettel találkoztam.Ne aggódj,semmi bajod nincs,ha csak ezekre építve gondolod ezt.
2017. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!