Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Mit tehetek...

Mi lehet a bajom? Mit tehetek hogy ne igy legyen?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem hogy rovidre foghassam.. Harom honapja lett vege egy hosszu kapcsolatomnak. Sok hiba miatt. De az utolso hiba az enyem volt. Mert megcsaltam. Smaroltam egy masik sraccal. Ebbe nem mennek bele reszletesen de a lenyeg az hogy tudom nem hiheto de szerettem ot mindvegig. Es kesobb kiderult neki is voltak ferde utjai a kapcsolat vegefele. A lenyeg hogy belefaradtunk mar nagyon a vegere es igy erkeztunk a szakitashoz. Azota elem az eletem. Eszek, kimozdulok a barataimmal meg minden ami ezelott volt. De miota vege lett duhrohamok jonnek ram. Nem tudom magam kontrollalni, ha ramjon elkezdem a legkozelebbi targyat izombol utni, raorditok a barataimra,tobbszor volt hogy tul sokat ittam es meg neki akartam menni a barataimnak. Szoval idokozonkent vannak kirohanasaim. Aludni harom honapja nem tudok rendesen csak ha ittam, mert az elaltat. De amugy keson fekszem, az altalanosnal is kesobben mert kattog az agyam, gorcsol a hasam vagy volt ha becsuktam a szemem, mintha remalmom lett volna, pedig nem aludtam. Koran kelek minden ok nelkul alig tudok hat ot orat aludni. Forgolodok csak az agyban. Ha almodok altalaban azt szoktam hogy ujra osszejovunk, lefekszunk, vagy barmi vele kapcsolatos emleket ujraalmodok.tobbszor volt hogy almombol ugy keltem fel hogy folytak a konnyeim vagy hogy utom a falat. Ha a barataimmal errol az egeszrol beszelunk le kell meg mindig ulnom mert megremegnek a labaim mintha minden ero elhagyna. Mi tortenik? Mit tehetek ilyenkor?

2017. júl. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Alkesz kezdesz lenni, az a bajod.


Ne igyál, azt teheted!

2017. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. Szerintem nem ez a helytallo valasz de koszi azert hogy elolvastad a regenyemet. Oszinten nem hiszem hogy az ha havonta egyszer berugok ennyire megterhelne a szervezetem. Nem iszok naprol napra. Neha megengedhetem magamnak kicsit kikapcsolodok vele de nem vagyok minden nap alkoholra es nem ilyen lehetoseggel szeretnem kimosni a szart magambol. De igen. Et a legegyszerubb ravagni ha barmilyen leirasban az alkohol szo szerepel.
2017. júl. 13. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:

"tobbszor volt hogy tul sokat ittam es meg neki akartam menni a barataimnak. ... Aludni harom honapja nem tudok rendesen csak ha ittam, mert az elaltat."


Ez nem havi egyről szól. Többször agresszívra ittad magad, három hónapja meg már altatóként is az italt használod. Magyarul a helyzet fokozódik.

2017. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mennyi ideig tartott a kapcsolatod?
2017. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo. Meglehet volt hogy kicsit tulzasba vittem az elso honapban az ivast. De miota rendesen nyar van es nem latom joval kevesebb az ivaszatok szama.. Epp ezert erzem problemanak hogy nem tudok aludni rendesen. 18 eves vagyok es ket evig tartott a kapcsolat. Az eddigi kozepiskolas eveimnek a haromnegyedet vele toltottem. Nagyon meghatarozo kapcsolat volt..
2017. júl. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!