Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás hiány, mit tegyek?

Alvás hiány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a kérdésem feletek,hogy mitől van az hogy egész nap reggel ota dolgoztam vagy is 9orat kint a napon fizikai munkát,és haza jöttem hulla fáradt vagyok testileg,de szellemileg meg porgok,ilyenkor miért nem tudok aludni,vagy valami tippek?
2017. júl. 19. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szellemileg porogsz? Nem ugy erted, hogy kattog az agyad? Ha igy van akkor vegyel be egy frontint (0,5 mg eleg). Ez lenyugtat es nem stresszelsz majd, es elalszol. Ha nem hat, vegyel be 1 mg-ot.
2017. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok mondjuk en most boltban dolgozom a testem aludni akar de szellemileg agyban meg nem vsgyok almos fog az agyam :D en orulok neki xdd
2017. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alapból örülnek neki,csak úgy regeneralodik legjobban,a test,ha alszunk. Azert lenne jó,hát igazából nem pörög az agyam,csak friss körülbelül olyan hogy a agyam mondja ohhh,menjünk el haverokkal,testem erre kuss én nem megyek sehova. 😂
2017. júl. 19. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg bevláhat, ha lefekvés előtt nézel valami sorozatot, vagy filmet és az kicsit kikapcsolja az agyad. Én mindig ezt szoktam ilyenkor csinálni.
2017. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Nem a meleg az oka, hogy ennyi ember nem tud aludni? Csináljatok kereszt huzatot, az jó a meleg ellen is, de a friss levegő alapban segíti az alvást..

Másik tippem az olvasás, én abba mindig belealszom..

2017. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!