Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nèha nagyon leesik a vérnyomásom, alig kapok levegőt, szèdülök, gyyenge vagyok, álmos. 16,èves vagyok, nincs semmi olyan betegsègem ami befolyásolná ezt (tudtommal). Lehet hogy az ideseggèg? Mert most váltok sulit, haragszanak ràm a règebbi osztàlytàrsaim, hogy elmegyek (9.), de igazàbol nem hinnèm hogy ez az oka. Ha számít, akkor, november körül voltam korházban mert nem tudtam a lábamra àllni ugy fàjt, elotte 2hètig nagyon fájt a hátam, de a korházban adtak egy csomo gyogyszert es akkor nem fajt, egy hèt után hazaengedtek, de rosdzul voltam es utàna ugyanugy fajt, a combomnàl, olyan volt mintha az ereim fájnànak, de nem tudtàk mièrt, aztán elmult es utána mar a kezeim is elkeztek rohattul fájni (10/9) es alig tudtam mozgatni. Nem tudom hogy szàmít-e, de engem elèggè aggaszt, hogy mostanàig nem derítettèk ki h mi a baj.

2017. júl. 22. 13:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy rossz kategóriába írtam...
2017. júl. 22. 13:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A problémád oka egy rejtett nyelőcső rendellenesség. A nyelőcső ugyan is nincsen bekötve a szervezet helymeghatározó rendszerébe, ezért fáj mindig máshol. Mellkas, hát, kéz, láb, és vállízületben érződnek a fájdalmak. Szervi elváltozást nem mutat ki egyetlen vizsgálat sem. Az orvosok ezt nevezik reumának, amit az utóbbi időben pszichés betegségként kezelnek. Az ilyen betegek soha nem jutnak el odáig, hogy problémájukat tisztázzák, mert a kötélről levágottról a boncorvos is fulladásos halált állapít meg, a nyelőcső bevizsgálásáig el sem jut.
2017. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ès most mit kell tennem? :O
2017. júl. 22. 15:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!