Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol fajhat a bor, ha hozzaerek?

Mitol fajhat a bor, ha hozzaerek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Érzékeny.
2010. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mindenhol faj es nem az erzekenyseg miatt, ha ruha hozzaert meg az is fajt
2010. máj. 23. 11:17
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Menjél orvoshoz. Mi honnan tudjuk...
2010. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

mivel ez a gyakorikerdesek.hu ugy ereztem ide kerdeseket feltenni jonnek az emberek, probaltam par tapasztaltabb embertol kikerni a velemenyet. ha nem tudod, ne valaszolj.

vagy nem igy gondolod??

2010. máj. 23. 11:32
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
De az meg gondolom téged nem zavar, hogy itt nem tapasztalt bőrgyógyászok ülnek és még ha azok is lennénk, nem fogjuk tudni megnézni interneten keresztül mi a bajod, ergó max találgatni lehet, amivel az ég világon semmire nem mész, rosszabb esetben valaki hülyeségét kipróbálod, félrekezeled magad és még jobban megszívod. Ígyis-úgyis orvos a vége. Vagy te nem így gondolod?
2010. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de igen igy gondolom en is eszemben sincs kezelni magam, csak ha valakinek volt mar ilyen tapasztalata es leirna h neki a doki mit mondott mitol lett talan megtudnak kell-e aggodjak. dokihoz mindenkepp megyek, de ma ez nem lehetseges
2010. máj. 23. 11:44
 7/15 A kérdező kommentje:
*megtudnam
2010. máj. 23. 11:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a leégéstől szokott ilyen lenni. Érdekes módon én nagyon könnyen leégek, de ez cseppet sem látszik meg, nem lesz piros a bőröm, nem lesz hámlásom se, csak innen tudom, hogy le van égve, hogy picit erősebb érintésre fáj. De ha a ruhától is fáj, nem bizti, hogy ez a baj, de remélem, nem túl komoly.
2010. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hőemelkedésed vagy lázad amikor a panaszod jelentkezett?Nekem olyankor szokott "fájni" a bőröm,vagyis nagyon érzékeny mindenre ami hozzáér, még egy tollpihével való simogatást is nagyon kellemetlennek érzek.Sokan nem is értik,mi bajom olyankor,mert viszonylag kevés embernek van láz esetén ilyen panasza,így nem tudják milyen érzés.Ha nem múlik, vagy nagyon nem találod az okát és zavar,szerintem keress fel egy bőrgyógyászt.
2010. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ideg gyogyaszatra menj,el mert ez idegrendszeri tunet!szoval keresd fel a haziorvosod,az majd tudja hova kell utalnia!
2010. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!