Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Heves szívdobogás, fáradtság,...

Heves szívdobogás, fáradtság, remegés?

Figyelt kérdés

Tegnap este fáradt voltam de mégsem tudtam elaludni csak nagyon soká (ráfogtam a melegre), ma reggel pedig lehetetlenség volt kikelnem az ágyból, szó szerint. Most is mintha nyomná valami a fejem (tompán fáj is), fáradt vagyok és álmos, pedig több mint 8 órát aludtam.

Pár napja hevesen ver a szívem és fáradtabb vagyok mint kellene, de idáig azt hittem csak a meleg miatt van. Viszont most társult hozzá ez a brutális fáradtság is, tegnap szurkáló érzés a szívemben, fejfájás, és elég intenzív remegés. A jövőhetem nagyon stresszes lesz, félek is tőlr, de volt már sokkal stresszesebb időszakom is és még sosem jelentkeztek ilyen tünetek...

A meleget nagyon rosszul bírom kiskorom óta, okozhatja az is? Menjek el vele orvoshoz? Ha igen, akkor hova? Háziorvos nem rendel:/



2017. aug. 6. 11:02
 1/2 anonim válasza:
Nálam szoktak ilyen panaszok lenni, sajna :/ Mivel meleg van, (és ugyebár ahogy írtad te rosszul viseled), több folyadékot kell bevinned. Minimum 2 liter/nap. De okozhatja ezt front változás is (jelenleg esik és hideg van, pedig tegnap még 40 fok volt). Ha hosszútávon maradnak ezek a bajok, akkor lehet meg kéne látogatni az orvost. :/ Hogy pontosan hova, sajna nem tudom... Remélem azért tudtam valamennyit segíteni.
2017. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nem tudom hogy a nagy meleg vay front okozta-e, de ma már sokkal jobban vagyok.
2017. aug. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!