Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán volt olyan, hogy néha csak megszédültem, függetlenül attól,hogy ültem, álltam stb. De tényleg csak pillanatokra. Lehet ez attól, hogy nem sokat tudtam mostanság aludni úgyhogy fáradt vagyok és a meleget sem nagyon bírom? Amikor először történt, akkor gyorsan elkezdtem inni, mert azt srm sokat ittam előtte és akkor jobb volt, de most kicsit megint előjött, bár most azóta nem is nagyon ittam. Szerintetek mitől lehet?

2017. aug. 10. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok, mióta nagy meleg van- pedig huszonéves vagyok. még a nagymamám is jobban bírja a kánikulát, mint én. sokszor megszédülök, de kellemesebb időben sosem volt ilyen.
2017. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet a fáradtságtól is, de mindenképp igyál többet :)
2017. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!