Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feküdtem az ágyon és hirtelen...

Feküdtem az ágyon és hirtelen haves szívdobogást kezdtem érezni, amely pár másodpercen belül elmúlt. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Mi lehetett ennek az oka? Egyáltalán lényeges,vagy mindenkivek előfordul?

13 éves vagyok,ha ez számít. Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 11. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést *heves :D
2017. aug. 11. 20:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nemcsak mi, hanem az orvosok sem tudják.
2017. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volt még ilyen, akkor mindenképp érdemes lenne szólnod a szüleidnek, és együtt eldöntitek, hogy orvoshoz fordultok e, érdemes a biztonság kedvéért. De nem kell rögtön megijedni, elképzelhető, hogy a nagy meleg viseli meg kicsit a szervezetedet, ugyanis ez az időjárás már a fiatal, amúgy egészséges szervezetet is igénybe veheti. Látatlanban nem tudok mást mondani. Azt tudom tanácsolni, hogy ne igyál koffeines italokat ha eddig ittál, vagy legalábbis keveset igyál ilyesmit. Sok víz, és ne ess pánikba! Nálam is szokott ilyen lenni különben, főleg ebben az időben fordult elő gyakrabban, én mondjuk elég rosszul is éreztem magam pár hete, szédelegtem is. Azóta szerencsére ez megszűnt, bár én 10 évvel idősebb vagyok nálad. ha nálad más tünet nincs, akkor pláne ne ijedj meg nagyon, akár még azt is el tudom képzelni, hogy sokat izgulsz mostanában.
2017. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Pár hirtelen mozdulat,vagy lépcsőzés,stb.után már éreztem ilyen heves szívdobogást,bár szerintem az normális. Ilyen még nem volt,hogy fekvés közben történt. A meleg tényleg megvisel.
2017. aug. 11. 21:04
 5/5 anonim válasza:
Palpitatio avagy palpitáció, ijesztő jelenség de önmagában nem kóros jelenség! Általánan az izgatottság, stressz, és a szorongás váltja ki. Ennyi idősen persze ezek nem valószínük, azonban a magasságod annál inkább. Illetve fizikai terhelés lehet az oka, a panaszával háziorvost keressen fel.
2017. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!