Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak én vagyok olyan szerencsé...

Csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy már másodjára fáztam me nyáron? Mit csináljak? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egész nyàron köhögök.Hol jobb,hol rosszabb.

Vérnyomàscsökkentőt szedek,annak lehet köhögés a mellékhatàsa,de nem sikerül kideriteni,mert idén nyàrom màr màsodjàra vagyok nàthàs.

Szàllodàban dolgozom.A vendégek sokszor leviszik 18 20 fokra a légkondit és leizzadva a 40 -fokból elég veszélyes úgy bemenni! Ez ellen nem nagyon tudok védekezni.Lehet hogy ettől köhögök és vagyok többször nàthàs? Vagy a vernyomàscsökkentő gyengíti az immunrendszerem? Az tesz hajlamosabbà valahogy a megfàzàsra? Múltkor szedtem antibiotikumot.De mintha nem hatott volna tökéletesen.

Tudom,orvoshoz kéne menni.De mivel dolgozom,ez nem olyan egyszerű.Ràadàdsul épp hàziorvost cserélek,mert a jelenlegit sosem lehet bent talàlni.Addig is mit csinàljak? Nagyon rossz ez igy.


2017. aug. 16. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ha a melegben nagyon megizzadsz és hírtelen lehül a tested pl :nyitott ablak alatt alvás vagy légkondi akkor legyengül az immunrendszered és elkapod a vírusokat.Ezt hívják meghülésnek.
2017. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el az ügyeletre.

Valószínűleg inkább a klíma az oka....

De én nem vagyok orvos.

2017. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!