Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek nagy baj lehet?...

Szerintetek nagy baj lehet? Fáj a fogam és bevettem cataflant rá. A vérnyomásom 99/60 p58 ez nagyon veszélyes? Ezt okozhatta a cataflan? Nagyon fáj a fogam és a fejem is.

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi okozhatta, de ez általában alacsony vérnyomás. Talán érdemes lenne felhívni az ügyeletet. Volán mögé ne ülj, mert ilyen vérnyomás mellett fennáll az ájulás veszélye.
2017. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
cataflant szedtem be. viszont szedek egy béta blokkolót meg egy benzodiazepint mivel pánik beteg vagyok.
2017. aug. 27. 00:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet és azt mondta hogy szerinte nem akadt össze, szerinte a rivotril vitte le meg az h nem ittam és ettem rendesen ma és az a vércukromat vitte le...
2017. aug. 27. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!