Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valami amit szedhetek?...

Van valami amit szedhetek? Tomegben szedulok, legszomjam van. Lesz au eskuvonk es szoptatok. Szedhetek vajon vl. Mit ami oldja ezt, regen xanaxot kaptam be, de miota babam van nem elek ilyesmikkel!

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor pár napig nem kéne szoptatnod..nem tudom mekkora a bébi..- mert ez szorongásoldók nélkül nem fog menni attól tartok! Most írjam hogy kamillatea, stb.. :D Sajnos ez keményebb dió!! Mindenesetre jobbulást és ha van olyan ami beválna írd meg én is ezzel kínlódom tíz éve:)
2017. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémáid vannak akkor szűkkörű kis létszámú esküvőt kellet volna rendezni hogy ne legyen tömeg. Nesze neked előrelátás. Szerintem a háziorvosoddal beszélj mit javasol.
2017. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves elso, remeltem kinovon 😀 De nem . Majd irok

Terhesen adtak diazepampot gorcsoldonak, igaz nem vettem be csak negyedet, a korhazba ez alap a nospa mellett. De szopi alatt nemtudom lehet-e.

2017. aug. 28. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
..ezek durva cuccok szoptatásnál semmit!! /1-es/..
2017. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

...esetleg két kis teremben rendezd :D

Senki nem úgy tervez esküvőt hogy na lássuk én rosszul leszek a tömegtől akkor legyen más...

amúgy vannak amerikai típusú esküvők egy ismerősöm anyakönyvvezető ha érdekel szólj, tudtommal ott kevesen vannak! Később szokták megtartani a partit. de akkor ugyanott vagy..

2017. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!