Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egészségtelen, ha így alszok?

Egészségtelen, ha így alszok?

Figyelt kérdés
Elég éjjeli bagoly vagyok és nem bírok korán elaludni.Viszont másnap korán kell kelnem.Ha tehetnék,4-ig fent lennék.De ennek másnap megiszom a levét,mert hulla fáradt vagyok.Szóval délután leszoktam még dölni aludni.Ez káros,ha nem egyhuzamban,hanem részletekben alszom?

2017. szept. 1. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dőlj le nyugodtan, ha úgy érzed, hogy szükséged van rá. Én sem bírok elaludni, viszont reggel kelnem kell 4:54-kor, mert meló van.
2017. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Igen az. Hosszutavon.

Nem tudom mennyi idos vagy, probalj 6-7-8 orat aludni per nap.

En is ejjeli bagoly voltam. Sokaig. Nem tesz jot. En sem tudtam koran lefekudni aludni. En azt csinalom, amikor belecsuszok ebbe a hosszu ejszakazasokba, hogy nem fekszem le, masnap meg este 10-11 korul minden eromet bevetve probalom elkerulni az alvast, aztan 10-11 kozott kidolok a faradtsagtol, masnap reggel 6-7 kozott csorog ora felkelek. es mar at is altam... de ez eleg durva pelda, nalam igy volt. masoknal?

2017. szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

# 2


Hiteles tanulmányt tudsz linkelni az állításodról?

2017. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
#3-as. Nem. es Te az ellenkezojerol?
2017. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!