Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Enyhe fajdalom, kellemetlen...

Enyhe fajdalom, kellemetlen erzes a mellkas bal es jobb oldalan, inkabb szelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje szoktam alkalmankent erezni ezt az erzest a mellkasom szelen, mellbimbotol jobbra, balra, vagy felette. Amikor van, akkor enyhe, szuro erzes par masodpercig, majd elmulik.


A fajdalom, vagy kellemetlen erzes nem a szivem, vagy a szegycsontom mogott van, vagy annak kornyeken.


Megjegyeznem, hogy sajnos nem mozgok, lealltam a mozgassal valamiert, es egesznapos ulomunkat vegzek. Tovabba mostanaban elegge stresszes eletet elek kozeli hozzatartozom maganeletbeli problemaja miatt, ami erosen kihat ram sajnos, leginkabb lelkileg. Az egesz testem egy allando stressz, emesztesem sem jo emiatt, es nem nagyon tudok lenyugodni...Emesztes miatt voltam orvosnal par hete, o emeszto enzim hianyra gyanakodott, kaptam ra tablettat. Voltam labor vizsgalaton, normalis volt az eredmeny. Majd megyek ket het mulva hasi UH-ra meg, biztos ami biztos.


Kozrejatszhat az eros stersszhatas, emesztes felborulasa, es mozgashiany ehhez a jelenseghez?



2017. szept. 10. 09:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!