Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Külföldön ételmérgezést...

Külföldön ételmérgezést kaptam és ott adtak nekem plasil tablettát naponta hármat. Ebben mi van?

Figyelt kérdés
Azt mondtaaz ottani orvos szedjem egy hétig na de nekem ettől ilyen nyugtalanságom van meg úgy érzem mintha be lennék kábulva. Lehet hogy csak az ételmérgezés fárasztott le de mégis meg kérdezem hogy ez milyen gyógyszer? A mellékhatása és betegtájékoztató olaszul van ráírva így nem is értem

#hányás #plasil
2017. szept. 18. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Rákeresve a gyógyszer nevére, azt találtam, hogy a hatóanyaga Metoclopramide - ezt azért ellenőrizd a betegtájékoztatón. Itt találsz angol nyelvű leírást, ha nem érted, remélhetőleg lesz a környezetedben, aki tud segíteni:


[link]

2017. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!