Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kövér vagyok? 14 éves,153 cm...

Kövér vagyok? 14 éves,153 cm magas,56 kg lány. 😨

Figyelt kérdés
Őszinte választ lécci!

#súly #kövérség #tömeg #többet kéne mozognom?
2017. szept. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár nem mindegy, mennyire vagy izmos, bizonyára akad némi felesleged, de az én terminológiámban ez még nem nevezhető kövérnek.
2017. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem. Növésben vagy és a hormonok is össze-vissza működnek benned. De ha egy kicsit mozogsz tuti jó lesz.
2017. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Igen, nagyon kover vagy.
2017. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Testtomegindex alapjan kb 2 kilot jo lenne leadnod, de ne kezdd azt amit manapsag muvelnek a gyerekek, egyel nyugodtan csak mozogj sokat, az is hatasos ha otthon magnora razod magad
2017. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel serdülőkorban vagy erőssen javaslom ,hogy kezd el bevezetni az életedbe az aktiv sportolást egészséges és biztos elkerülöd a túlsúlyt és az ezzel járó tinédzser rémálmokat. Most még nem kell ezen aggódnod de ha tervezel a jövőben nem fog atrocitás érni emiatt
2017. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez kb +10 kg.
2017. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor ezentúl többet fogok mozogni. Lehet, hogy majd suliba is gyalog megyek.
2017. szept. 26. 05:34
 8/8 anonim ***** válasza:
-5 kg es az mar teljesen jo lesz. Egyebkent kicsi + van rajtad de nem vagy kover. Sok sport
2017. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!