Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig fog tartani? (többi lent)

Meddig fog tartani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Valószínűleg elkaptam a hányás hasmenéses vírust viszont irtózok a hányastól ezért vissza folytom. Többször is éreztem ha nem folytom vissza hányok. Egész napos hányinger. Délután környékén egész jól voltam ettem ropit, sós kukit, főt krumplit. Most estére megint nagyon rosszul vagyok. Egyszer már vissza folytottam. Meddig fog ez az állapot fenn álni. Hasam nem megy reggel voltam egyszer de akkor is inkább szilárdabb. Mit tudok tenni? Van erre valami hányás csillapító gyógyszer?

Ui: ha le szakad az ég sem hagyom hogy ki jöjjön



2017. szept. 28. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Tegnap már egész jól voltam kívántam minden fajta kaját de tartottam a diétát. Ma már ettem pörköltet ebédre de most este megint fáj kicsit a hasam meg van egy kis hányinger. Mennyi ideig kéne még diétázni?
2017. szept. 30. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem jobban vagy. Am 4-5 nap.
2017. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap már egész jól voltam. Szendvicseket ettem. Nem egyszerre sokat. Egyet egyet több óra elteltével. Viszont most hoztak haza suliból mert megint nagyon rosszul voltam. Kezd elegem lenni belőle. Mikor lesz már végre vége. Szeretnék már a tanulásra koncentrálni mert így nagyon le fogok maradni
2017. okt. 3. 10:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta jobban lettem kezdtem vissza térni életbe. Ma estére meg újra a lavor a legjobb barátom. Feszít a gyomrom. Pedig már azt hittem végre ki gyógyultam erre derült égből villámcsapás. Nem lehet, hogy ez nem is a vírus, hanem valami más probléma?
2017. okt. 7. 19:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggel fel kelve azt hittem jobban leszek de nem. Még mindig szarul vagyok. Vérnyomásom 151/85 pulzus 101. De nem hiszem hogy ettől lenne hányingerem. Valaki segítsen mit tudnék tenni?
2017. okt. 8. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Hányni is kéne végre egy jót, nem csak diétázni...
2017. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!