Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elsotetult elottem minden...

Elsotetult elottem minden Elotte alig ittam Higy elozzem meg ezt? Alacsony a vernyomasom

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 13:14
 1/6 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, de én nagyon vérszegény is vagyok. Valószínűleg leesett a vércukorszinted. Egyél- igyál többet. Vigyél be kicsit több kalóriát. Próbálj meg legalább napi 2 liter folyadékot meginni.
2017. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például igyál sok folyadékot, ha kérhetném. Ezen kívül ha ülsz/fekszel, akkor ne hirtelen pattanj fel, hanem lassan. Ha szereted, ihatsz kávét, kólát, de ésszel. A rendszeres, könnyű sport is erősíti a keringést. Séta, bicajozás, úszás.
2017. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Napi átlagos folyadékbevitel (víz) növelése (az átlagosan olyan 2-3 liter naponta), rendszeres, kiegyensúlyozott, a lehető legegészségesebb táplálkozással, hússal, zöldségekkel, gyümölcsökkel, rostokkal, vitaminokkal és ásványi anyagokkal, napi kiegészítő mozgással, mint pl úszás, kocogás, biciklizés, egyebek. Emellett ha mondjuk továbbra is ingadozik az egészségügyi állapotod, azt érdemes több szempontból is megvizsgálni, de pl napi vas komplex tabletta fogyasztásával vagy magasabb vastartalmú ételekkel, mint pl a máj a hemoglobin szintet normalizálhatod és azzal nő a véred oxigénszállító képessége és a szervezeted hatékonyabban tud működni, kevésbé leszel fáradékony. Esetleg még az agyi vérerek egészségére érdemes odafigyelni különböző vitaminokkal, ugyanis ezt azoknak az ereknek az oxigénellátása is befolyásolhatja és fontos tényező. Ha ezek után sincs érdemi változás, akkor több részről is orvosi segítséget, tanácsot érdemes kérni. Jobbulást!
2017. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kriszpo ***** válasza:
első az orvos és a kivizsgálás
2017. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, kedves utolsó. Nem első az orvos és a kivizsgálás, hanem a legvégső. Az orvos ugyanis a legnagyobb jószándékkal írja fel a tablettát, aztán elégedetten dörzsöli a tenyerét, hogy megoldotta a problémát. Holott nem. Az alacsony/magas vérnyomás valami miatt van jelen, tehát nem maga betegség, hanem valaminek a tünete. A tabletták pedig a tünetek megszüntetését célozzák.
2017. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsox válasza:

Alig ittál mit? Alkoholt vagy más folyadékot?


Az alacsony vérnyomást nem árt kivizsgálni, lehet, hogy cortisolt kell szedned (mellékvesekéreg-hormon).

2017. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!