Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Herevisszér műtétre kell...

Herevisszér műtétre kell mennem viszont szívritmus zavarom van és pánikos is vagyok?

Figyelt kérdés
Herevisszér műtétem lesz de pánikos vagyok és szívritmuszavarom is van.Inkább attól tartok ,hogy valami baj lesz a szívemmel műtét közben vagy a nyugtatótól amit kérek előtte mert azt biztosan kérek ugyanis nem altatásban csinálják.Állítólag rutin műtét de én mégis félek tőle.Volt valaki hasonló cipőben?

2017. okt. 8. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a "hasonló cipőket" kellene keresni, hanem beszélni a dokival. (Amúgy tesómnak volt ilyen műtéte, és semmi baja.) Ja, és csak választanod kell: megműtteted magad egy rutin műtéten, vagy megvárod a halálos szövődményeket?
2017. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!