Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért álmosodom el bizonyos...

Miért álmosodom el bizonyos hangoktól?

Figyelt kérdés

Sokszor van, ha valaki mellettem színez, rajzol, lapozgat vagy akár sétálgat mellettem úgy érzem azonnal lecsukódik a szemem és elalszom. Bármikor előfordulhat, már gyerekkoromban is megfigyeltem, de néha még ma is előfordul. Nem csak konkrét álmosságról van szó,hanem olyan érdekes nyugodtság fog el.

Szintén így van bizonyos emberekkel,akik a közelembe jönnek és ha “olyan” a hangjuk akkor az is elálmosít. Bár ezt inkább betudom annak, hogy energiavámpírok. :D

Nem állandó esetek ezek, csak néha-néha előfordul. Kiváncsi vagyok ez mitől lehet.

23L


2017. nov. 17. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kicsit hasonló. Én nem álmosodom el és nem is a hangoktól van. Inkább olyan nyugodtság fog el, ha valaki mellettem szöszmötöl, különösen, ha valami olyan dologgal, ami az enyém és odaadtam neki.
2017. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, hasonló nekem is. Sajnos nem találtam sehol erre vonatkozóan infót, pedig érdekelne mitől van.
2017. nov. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!