Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aranyér tünete lehet? Enyhe...

Aranyér tünete lehet? Enyhe nyomásérzés, viszketés csípő érzés. Kenem krémmel éjjelre kúpot is tennék fel.

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Miota erzed? Latsz vmi 'dudort'? Mivel kened,es milyen kipot hasznalsz? Miota? Voltal vele orvosnal? Hs ezekre valszolsz,talan lehet ra erdemi valaszt adni,mar amennyire itt lehet latatlanba.
2017. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mosom is...És mit jelent az, "hogy éjszakára kúpot is tennék föl?"

Az orvos mit mondott, amikor megnézte?

2017. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál.Vettem krémet meg kupot
2017. nov. 21. 21:00
 4/4 Csomorkány ***** válasza:

Én gyermekkorom óta együtt élek vele: időnként kiújul. Olyankor Reparonnal kenem, és elmúlik. Orvosnál nem jártam vele, vagy talán gyermekkoromban elvitt anyám.


Mondják, hogy lehet rosszabb is. Ha a Reparon nem használ, akkor tényleg menj orvoshoz! A kúpot már erős túlzásnak érzem, mint öngyógyítást.

2017. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!