Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az van, hogy olyan 2 napja baromira elkezdett fájni a könyökömnél az a hajlat vagy mi ami belülről van.. Mintha a csont fájna. Alig tudom kinyújtani és akármit csinálok belenyilall. Mitől lehet ez illetve mi lehet jó rá? (Nem eröltettem meg nagyon sem semmi) 13/L

2017. nov. 25. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
elég sok mindentől lehet. Ha 1-2 nap alatt nem múlik el szerintem menj el orvoshoz. Lehet pl. az is,hogy elfeküdted. Ha hosszabb ideig nyomás alá kerül az idegpálya akkor lehet ilyen probléma. Nézd meg,hogy éjjel alvás közben gyakran (ha felébredsz rá egynél többször akkor az gyakori) felébredsz rá,hogy ott belenyilall akkor esélyes,hogy valami idegi eredetű dolog. Ha zsibbadást is érzel,akkor meg biztos a dolog. Lehetséges érrendszeri probléma is. Úgyhogy ha nem múlik akkor hétfőn menj el orvoshoz vele.
2017. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de sajnos nem tudok vele orvoshoz menni mert anya szerint csak nőnek a csontjaim ezért nem visz el:(((
2017. nov. 25. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor menj el nelkule. Biztos vagyok benne, hogy fog fogadni az orvos ugy is ha anyukad nelkul mesz. Elso korben a haziorvoshoz menj. Szerintem nem a novestol van. Akkor szokott olyan lenni ha valaki nagyon rovid idon belul no sokat. De akkor sem az izuleteknel jelentkezik. Reumatikus dolgok korodbol adodoan nem valoszinuek. Ugyhogy ha nem volt elotortenete siman lehet idegi vagy errendszeri eredetu. Nincs abban semmi ha elmesz megvizsgaltatni magad. Ha napok ota faj az nem normalis dolog.
2017. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet valami koze hozzá, hohy gipszben van a lábam? (Nem tudok egyedül elmenni miatta)
2017. nov. 26. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre laksz és ott hogy rendel az orvos,de kérd már meg anyukádat,hogy vigyen el holnap. Vagy kérj meg ismerőst,barátot,szomszédot,stb.

Meg nézd már meg,hogy ott ahol fáj nem e tűnnek másabb színűnek az erek mint általában. Vagy nem e tűnik eresebbnek. Esetleg nincs e megdagadva a karod esetleg bokád. Ha bokasérülés miatt vagy gipszelve akkor ugye eleve is fel lehet dagadva úgyhogy az nem jelent semmit. A gipsztől megnövekedhet a trombózis valószínűsége. Inkább valakivel pocsékolj el 1-2 órát az orvosra várakozással és derüljön ki,hogy nincs bajod mint hogy valami komolyabb bajod legyen. Egyáltalán nem normális dolog az a tünet amit írtál!

2017. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A térdem van begipszelve bokától combközépig..... Holbap elmegyek dokihoz..
2017. nov. 26. 14:26
 7/10 anonim ***** válasza:
helyes! Azért csak kíváncsiságból írd már majd be valamikor,hogy mit mondtak az orvosnál.
2017. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma mentunk orvoshoz és egy kis izületgyulladás van a karomban amiatt mert állítólag nagyon megeröltettem:( Csak kenegetni kell.
2017. nov. 27. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
De azt irtad hogy nem eroltetted meg. Na mindegy. Azert figyelj oda ra mert ha tenyleg nem eroltetted meg mint korabban irtad akkor mas miatt lett ott problema. Egy orvos soha nem fogja azt mondani hogy nem tudom mi okozza vagy nem fog ra kenyszeresen barmit mondani csak hogy ne romoljon a megitelese. Ugyhogy ha nem javul a dolog semmifelekeppen se hagyd. Kivanok mielobbi gyogyulast.
2017. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2017. nov. 28. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!