Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Le kell vennem a melltartót a...

Le kell vennem a melltartót a "vizsgálat" során?

Figyelt kérdés
Szívzörejt állapított meg a suli orvos, szóval mennem kell kardiológiára. Ott mit fognak csinálni? Ugye nem kell levennem semmit?! (Nagyon szégyenlős vagyok) 13,5/l

2017. nov. 30. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

A múltkor sürgősen meg kellett műteni, életveszélyben voltam. Nagyon szégyenlős vagyok, de nem kellett levennem a ruháimat, mert levágták rólam ollóval.

Igen, le kell venni a melltartót, de senkit nem fog érdekelni a tested, főleg nem az orvost.

2017. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
3 éves korom óta járok kardiológiára. Ennél fogva nem voltam és szerintem nem is leszel szégyenlős soha, ha vizsgálatra kell mennem. Le kell venned a pólód és a melltattód. Nem fogják a melledet kézzel tapogatni, csak rád cuppantanak pár tappancsot, és az ultrahanggal is megvizsgálnak (egy botszerű dolgot huzigál végig a mellkasodon). E közben gyakorlatilag végig a monitort nézi, nem téged... nem éri meg szégyenlősködni.
2017. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Az EKG miatt nemkéne, de az ultrahang miatt muszály.

De hidd el: már aznap se a tiéd lesz az első mell, amit látni fog.

Hameg nő, akkor meg ugye nem is nagyon érdekli.

2017. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úristen! Neh! 😭 Komolyan le kell?! :( Egyébként ma volt a legjobb barátnőm vizsgálaton (nem szivzorejjel, csak gerincferdülés miatt) és pont mesélte, hogy le kellett vennie derékig mindent, és a gatyát is és hogy csak egy szál bugyiban volt...ez most kicsit megnyugtatott, hogy nem csak én kerülök ilyen helyzetbe...bár nekem is van gerincferdülésem is, szoval...van még két dolog...ahol le kell vennem mindent....:( Csak ez nekem azért furcsa, mert SOHA, DE SOHA nem kellett még orvos előtt a pólón kívül többet levennem...most egy kicsit izgulok :( gerincemmel Dec.20-án megyek, zörejjel január 18-án..
2017. dec. 1. 16:10
 5/7 szenes43 ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz hogy lesz,vagy nem lesz rajtad melltartó,a szív UH.-nál sötét van. Nyáron és ősszel voltam és kérdéses a szívkatéterezés.Januárban megyek ismét. Nekem is a nyaki erek UH.-vizsgálatnál derült ki hogy szívritmus zavarom van. Mire valaki a kardiológus szakorvosi vizsgát megszerzi az lát annyi mellet mint te a bablevesben babot s nem nagyon jön izgalomba főként egy 13,5 és felestől.
2017. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg!

Végbéltükrözésnél még a bugyidat is le kell majd venned!

A nőgyógyászok is az alsónemű "ellenségei"

2017. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom...😑 De én nem megyek végbéltükrözésre, a nőgyógyászat meg még messze van... és tudom, hogy le kell, de én nem ezt kérdeztem!
2017. dec. 7. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!