Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Veletek is szokott ilyen...

Veletek is szokott ilyen történni? Még soha nem hallottam ilyenről hogy valakivel ez történne.

Figyelt kérdés
Van amikor mindössze egy évben csak párszor jön rám , de néha többször is , nagyjából 20 percig. Olyan érzés , mintha kívülről látnám magam , mindenki aki beszél hozzám visszhangzik , vagy lelassul , és néha mintha a falak jönnének felém , és egy különös érzet fog el engem , mintha nem is tudnám hogy ki vagyok. Megjegyzem , nem állok ilyenkor semmi drog , alkohol , stb. hatása alatt! Tudom ez lesz az első amire gondoltok , de nem! Mindössze csak néha előjön , és nagyon kellemetlen mikor kérdeznek és azt se tudom hol vagyok, kivagyok. Ha tudjátok mi ez , vagy veletek is megtörtént már , kérlek mondjátok el. Köszönöm ! :D

2017. dec. 18. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Korábban sokszor voltam Én is így. Aztán diagnosztizáltak nálam, mindkét oldali agyi infarktust. Ha gondolod privátban mesélek még.
2017. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Derealizáció.
2017. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy az első írja ez könnyen lehet kissebb agyvérzés is.
2017. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Első körben nekem is derealizáció es deperszonalizáció kettőse jutott eszembe, nekem is hasonló volt régen, és fogalmam sem volt, hogy ezt más is átéli, arról meg pláne nem, hogy ennek még neve is van.
2017. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem meg olyan szokott lenni, hogy megyek a városban és úgy érzem, hogy nem a valóságban vagyok, vagy mintha én magam nem léteznék... Nálam ha minél rosszabb kedvem van, annál gyakrabban jelentkezik.
2017. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%
Velem is így van
2017. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!