Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen jellegű fejfájás fejgörc...

Ilyen jellegű fejfájás fejgörcs gyötör valakit rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Frontszerűen fáj a fejem túlnyomóan bal oldalon, és húzó görcsös érzés van a bal szemem alatt és környékén, kicsit a bal arcomon is. Ahogy kimerülök egyre fokozódik, akkor is ha stresszelek. Aludni is nehéz miatta, mert ahogy az arcomat vagy a fejemet nyomja a párna, arra is felerősödik. Mindenféle vizsgálaton voltam már (24 órás vérnyomás mérés, CT,MRI, neurológia, szemészet, fül-orr gégészet, fogászat) de nem találtak semmit. Arra gyanakodnak, talán kivannak az idegeim. Mi lehet ez?

2017. dec. 21. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Enzimek hiánya ,sok méz sok víz sok nyers termés segít . Sokat csökkentett mióta így élek . Kerüld a ű dolgokat , ecetet , sok sót , szénsavat , szeszt , tartósítót .
2017. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És nem mondták, hogy migrén lehet? A féloldalas, frontra érkező fejfájás bizony lehet az.
2017. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondták, úgy gondolom sötétben tapogatóztak az orvosok. Nem is frontra érkezik meg, csak olyan jellegű a fájdalom, mint amikor a front húzza görcsölteti a fejet. Szerintem vagy az idegeim vannak ki amire nagy az esély és ez okoz fejgörcsöt, vagy valami nyakcsigolyakopás okozta kisugárzás. Izomgörcstől is lehet. Izomgörcsöt meg okozhatja az idegesség, de izomgörcstől is lehetnek a fájdalmak ami az idegeket érintik. Sajnos lehet a kettő kombinációja.
2017. dec. 23. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:
No hát akkor most hogy felvázoltad a lehetőségeket ez irányban kell kutakodni. Nyaki gerinc nem görcsös fejfájást okoz, benne vagyok. És az izomeredetű sem igazán. Menj el egy gyógymasszőrhöz, sokat segíthet. Hetente járok, mert szorongásos vagyok és állandóan "összeugranak" az izmaim.
2017. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már kaptam egy címet, ideje lesz felkeresnem.


Neked milyen fájdalmaid vannak a szorongástól?

Nyaki kopásod is van? Annál mit érzel?

2017. dec. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!