Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez megfázás lehet: fej nyomás,...

Ez megfázás lehet: fej nyomás, délelőtt / délután nyomott a homlokom jobb oldali része. Vettem be codrexet. Most a fejem nyom. KInti munkám van. Tegnap piáltam, lehet az is rátett egy lapáttal?

Figyelt kérdés

Ezek a tünetek:

most (este) nyom a fejem. A fülem kicsit "sípolt". Az utóbbi 1 hónapban túl sokat tisztítottam a fülemet, remélem nem lett baj abból.

Olyan, mintha az egész fejem nyomna.


Délután sz_rabb volt. Vettem be coldrexet, tabletta, meg aszkorbinsavat (c vitamint). C vitamint rendszeresen szedek.


Kinti munkám van (szórólapozás, meg kinti mászkálás) de kb. napi szinten szedek c vitamint, meg jól felöltözök.


Szerintem tuti nem a munka okozhatta.

2-3 napja beleettem más kajájába is, lehet azzal volt a baj?

Már tegnap tüsszögtem... ma még többet.

Nagyon sokat aludtam ma, sokkalta többet mint szoktam.


Tegnap ittam, ez lehet hiba volt. (vodka, sör) az alkohol rosszabbá tehette?


Mármint már tegnap tüsszögtem, de azt hittem valami nem komoly, meg egyáltalán nem nyomott a fejem, nem fájt semmim.


Tegnap este ittam, és utána hánytam is, éjjel.

Ma rekedt hangom volt kicsit, a torkom is fájt.. meg a fentiek, amiket említettem.


Ez megfázás, vagy influenza?


Alig bírtam mozogni... koffeint iszok (kb. 2-3 energiaital / nap) ma is ugyanennyit ittam, de kb. alig éreztem...


ilyenkor több pihenés lehet ugye?

Szinte mozogni is alig bírtam este. Mármint délután tudtam (kétszer mentem boltba) éjjel-nappal nyitva tartó abc-t kelllett keresnem.


1. vásárláskor lemaradt valami.

Délután még volt energiám.. aztán letusoltam, sétáltam is, hogy legyek friss levegőn.

Akkor jutott eszembe, hogy lemaradt valami, így 2.szor is boltoltam (papírzsebi, meg ilyen dolgok)


És este már alig tudtam mozogni.. vagyis értitek. Nem fájnak kimondottan a lábaim, de mindig gyorsan szoktam sétálni, gyalogolni. Ma este meg alig bírtam...


ez influenza, vagy megfázás?

a fejből a nyomást hogy lehetne eltüntetni?

23/l



2017. dec. 25. 23:25
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom de lehet, hogy agyi aerunizma de ennek kevesebb mint0,1% az esélye!De doktor bácsi segít! Jobbulást!
2017. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bulo22 ***** válasza:
menj el egy orvoshoz és megtudod
2017. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!