Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történne fájdalomcsillapító...

Mi történne fájdalomcsillapító túladagolástól?

Figyelt kérdés
Mérgemben többször is be akartam venni egy csomó fájdalomcsillapítót kombinálva (algoflex, nurofen, cataflam) de 4-5 után mindig megálltam. De mi lenne, ha nem?

2017. dec. 26. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem?

Akár kaphatsz egy stroke-ot, a májad tönkre teheted, a veséd is, ja és a szívedet. Bármilyen maradandó károsodásod lehet.

2017. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben meghalsz.

De ne vedd el magadtól az életet. :)

2017. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem meghalni szeretnék, csak van pár problémám (betegség) ami gyakran fáj, de a szüleim nem hiszenk nekem. Viszont mivel hozzászoktam, már nem érnek semmit...így ha bevennék egy nagyobb dózist, nem is fájna, és talán mások is elhinnék, hogy tényleg fáj, nem csak kitalálom
2017. dec. 26. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott túladagolni magad, ugyanis ilyen esetben néhány következmény rosszabb lehet a halálnál is. Tönkre teheted a szerveidet, az idegrendszered/az agyad, meg a jó ég tudja még mi bajod lehet, és hidd el, a szüleid ezután az öngyilkossági hajlamaid miatt aggódnának, és nem amiatt, ami a valódi probléma. Nem beszélve a kórházban töltött napokról, hetekről, és biztos, hogy pszichológushoz kéne járnod, bár utóbbi szerintem mindenkinek elkélne, mert sokat segíthet egy egészséges embernek is, de ez már más kérdés.
2017. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!