Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Mi történne fájdalomcsillapító túladagolástól?

Mérgemben többször is be akartam venni egy csomó fájdalomcsillapítót kombinálva (algoflex, nurofen, cataflam) de 4-5 után mindig megálltam. De mi lenne, ha nem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyógyszer, fájdalomcsillapító, túladagolás

2017. dec. 26. 08:40  Privát üzenet  

A válaszok

Ha nem?

Akár kaphatsz egy stroke-ot, a májad tönkre teheted, a veséd is, ja és a szívedet. Bármilyen maradandó károsodásod lehet.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. dec. 26. 09:07 Privát üzenet

Legrosszabb esetben meghalsz.

De ne vedd el magadtól az életet. :)

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. dec. 26. 09:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem meghalni szeretnék, csak van pár problémám (betegség) ami gyakran fáj, de a szüleim nem hiszenk nekem. Viszont mivel hozzászoktam, már nem érnek semmit...így ha bevennék egy nagyobb dózist, nem is fájna, és talán mások is elhinnék, hogy tényleg fáj, nem csak kitalálom

# 3/4Időpont 2017. dec. 26. 09:28 Privát üzenet
Nem ajánlott túladagolni magad, ugyanis ilyen esetben néhány következmény rosszabb lehet a halálnál is. Tönkre teheted a szerveidet, az idegrendszered/az agyad, meg a jó ég tudja még mi bajod lehet, és hidd el, a szüleid ezután az öngyilkossági hajlamaid miatt aggódnának, és nem amiatt, ami a valódi probléma. Nem beszélve a kórházban töltött napokról, hetekről, és biztos, hogy pszichológushoz kéne járnod, bár utóbbi szerintem mindenkinek elkélne, mert sokat segíthet egy egészséges embernek is, de ez már más kérdés.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. dec. 27. 01:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véletlen bevett a barátom egy Teva-Saballot. Lehet baja?
Fájdalomcsillapítóra alkohol?
Miért nem használ a fájdalomcsillapító?
3 napja fáj a fejem, fázom, időnként vacogok, fájdalomcsillapító nem használ. Azóta, hogy közeli szemtanúja voltam egy balesetnek. Mikor múlok el és mit tudok tenni?
Fájdalomcsillapító szedése mikortól számít gyakorinak?
Gerinc fájdalomra van valami jó kis fájdalomcsillapító gyógyszer?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!