Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebből lehet valami baj?

Ebből lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Véletlen bevettem a barátnőm gyógyszeréből (cipralex 10mg ) Alapvetően a nyugalomban a pulzusom nem valami magas,sőt van amikor bőven 60 alá kúszik,a vérnyomásom az átlagos 110-120/60. Depresszióra kapja a gyógyszert,csak nekem nagyon fájt a fejem,csak későn vettem már észre hogy nem azt vettem ki hanem a barátnőm gyógyszerét.Kicsit álmosnak érzem magam,szóltam a barátnőmnek,ő meg mindjárt haza ér,csak kicsit félek hogy rosszul leszek.
2017. dec. 26. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ez csak egy antidepresszáns. Több hét alatt kezd el hatni is.
2017. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle bajod. Igyál sok folyadékot. A hatását csak pár hét után fejti ki.Zöld teát, vagy 2-3 korty kólát is ihatsz.
2017. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mi lesz a hatása ?
2017. dec. 26. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, 2 hétig szeretnéd szedni mindennap véletlenül? :D
2017. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,csak most már érdekel.
2017. dec. 26. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólok azt akarták mondani, hogy csak akkor lenne érezhető hatása, ha 1-2 hétig rendszeresen szednéd.
2017. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 1db gyógyszertől semmi bajod nem lesz (és ez kb minden gyógyszerre igaz), ahogy előttem is írták, tényleg hetekig kellene szedned ahhoz, hogy érezhető legyen a hatása. Max ha érzékeny vagy mindenféle gyógyszerre, lehet egy kicsit fájni fog a fejed vagy álmosabb leszel, de nem feltűnően. Igyál sok folyadékot és egyél egy keveset
2017. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!