Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülzúgás mitől jelentkezhet?...

Fülzúgás mitől jelentkezhet? Kicsit ilyen búgó hang? Lehet koszos fülhallgató miatt, vagy mert megnyomkodtam a fülem?

Figyelt kérdés

Több napja nagyon erősen pucoltam ki a fülem. Volt, hogy viszketett... a fülzsírt kipucoltam. Tegnap például semmi baj nem volt, most este ilyen búgó hang van a bal fülemben.


Beteg vagyok (náthás, esetleg hőemelkedés volt tegnap és ma), de szerintem nem ez okozhatja.


1 hete is nagyon viszketett a fülem, lehet akkor nyomkodtam meg nagyon (?). A bal olyan, mintha kicsit sebes lenne... vagyis más a fül / fülkürt, mint a jobb oldalon (mintha elváltozott volna a csont, vagy én vagyok hülye, vagy lehet sebes belülről?)


A jobb fülemből 3 napja ilyen véres-gennyes koszt is kipucoltam.

Most nincs a jobbnak baja.


Nem tv-zek, nem járok koncertekre, vagy bármi olyan helyre, ami halláskárosodást okozhat (pl. építési területek)


Ami van:

fülhallgató, néha buszon szoktam hallgatni - nem erős zene - meg kb. 1,5 hónapja kezdtem el edzeni, akkor szoktam hangosabb zenét hallgatni (mert jobban megy rá a futás).

A fülhallgatóm kb. 1 éves, sokszor volt a táskámban, vagy leesett a földre.

Egyszer letisztítottam sminklemosóval, nem alkoholos sminklemosóval hogy ne legyen koszos... nem tudom, ez ér-e valamit?


Ilyen felső légúti eredetű gondom van (tüsszögés, hőemelkedés, meg sárga trutyi is jött fel az orromból. A nyaki nyirokcsomóm van még bedagadva.)


Halláskárosodás ugye nem lehetséges?

Kb. 1 hete van, hogy néha búg a fülem, hogy egyik nap igen, másik nap nem, majd megint búg...

ma délelőtt (hétfő) meg du. pl. semmi baj nem volt, most este jött elő.


Nem tudom, mitől függ.

Érdemes lehetne fül orr-gégésszel megnézetni?


23/l



2018. jan. 9. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
23 évesen először vagy beteg? Először pucolod a füledet is? Senkinek sem egyforma a két fülkürtje
2018. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy piszkálod. Tilos.
2018. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!