Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobb oldali halánték lüktet,...

Jobb oldali halánték lüktet, hányok is. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Péntek reggel fáradtan, leverten keltem és a torkom is fájt. Ettem rá egy kevés mézet meg teát ittam, de vissza is jött minden. Ezel után jobb oldalt elkezdett fájni a halántékom. Sajnos ez azóta is tart. Fáj a fejem, egyre erősebben, tegnap este tudtam kicsit enni, de ma reggel egy korty vizet ittam és az is visszajött... Frontérzékeny vagyok, de hányni talán egyszer ha hánytam fejfájás miatt. Illetve próbáltam tegnap Flectort, az előtt reggel egy még erősebb gyógyszert a fejemre és nem vitte le semmi. Innék én mert hátha a folyadékhiány, de sajnos nem marad bent. Mit javasoltok? Mit próbálhatnék ki, mi lehet a baj? Neten nagyon durva okokat találtam, remélem csak valami egyszerű vírus. A háziorvosom szerencsétlen és bunkó, szeretném majd leváltani így hozzá ezért nem megyek el.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 13. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ügyeletes háziorvoshoz menj, mert hasnyálmirigy gyulladás sem kizárt. De menj még ma?
2018. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!