Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől csenghet a fülem?

Mitől csenghet a fülem?

Figyelt kérdés
Már jó ideje hogy egyik napról a másikra elkezdett csengeni a fülem. De csak a szobámban hallottam. Mintha pici csengők csengenének és csak a bal fülemben. Egy idő után kihúztam a tv-t és ezzel elmúlt a csengés is. Legalábbis azt hittem. Ugyanis éjjel megint hallottam csak sokkal halkabban. Mitől lehet ez? Valami elektronikai cucc adhatja ki még mindig? A legtöbb dolgot már kihúztam, csak azok maradtak amiket még nem értem el. Már fül-orr gégészeten is voltam. Nem talált semmit, viszont kaptam gyógyszert a fülemre de nem akarom szedni amíg nem tudom biztosra hogy a fülem cseng vagy a szobám. Járt már valaki így? :/

2018. jan. 24. 01:11
 1/7 anonim válasza:
46%
Ez valami természetfeletti erő lesz.
2018. jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm, azért azt nemhiszem.:D
2018. jan. 24. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor valaki más is menjen be és hallgatózzon.

Amúgy meg 2 napja szól már az a rohadt ébresztőóra a fiókban, de egyre jobban fogy ki az elem. Elhallgat, aztán időnként még összeszedi magát.

2018. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Romlik a hallásod, kérdező. Ez nem vicc! Amikor ez bekövetkezik, az agy hallásért felelős részébe kevesebb inger jut, és "unatkozik". Ezért hangokat kreál, ami valójában nem hang, csak olyan ingert ad, mintha hang lenne. Ismert jelenség, és a legújabb "gyógymód" az, hogy fülhallgatót tesznek be, amiből bizonyos frekvenciájú zenét, egyéb zajokat közvetítenek a fülnek.
2018. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Veled is történt így? Én is gondoltam erre, csak a doki is vizsgálta a hallásom, és nem úgy tűnt hogy gond van. Tudom, olvastam hogy ezek a vizsgálatok nem mutatják ki a kisebb romlást. :/ meg a szobámon kívül máshol nemigen hallom. Ritkán hallok valamit máshol de annál meg nem tudom hogy csak beképzelem-e. Nem tom, lehet elkezdem szedni azt a gyógyszert amit felírt. Köszi az eddigi válaszokat
2018. jan. 25. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszert nem javasolom. Most gondolj csak bele! A doki nem talál semmit, de felír egy "gyógyszert". Mire? Minek? Hogy a mellékhatásaira másikat írhasson fel?

Nézz szét ezen az oldalon,, hátha választ kapsz:

[link]

2018. jan. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvass utána, ugyanebben a helyzetben vagyok. Több, mint 50 oka lehet, az biztos hogy a középfülben lévő "csiga", amiben ez a virtuális hang keletkezik.

Legtöbbször vérellási zavar okozza, a középfülbe nem jut be elég vér. Amit legelőször felírnak, az pont emiatt értágító

2018. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!