Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a normal magassag egy...

Mi a normal magassag egy 11-12 eves lanynak?

Figyelt kérdés

12 leszek aprilisban, es 160 cm vagyok. Az iskolamban 155-6 az atlagmagassag es 2. vagyok a tornasorban. Egy oriasnak erzem magam a tobbiek kozt, tobb fiunal is magasabb vagyok

Nagyon nem szeretem ezt a magassagot, szivesen lennek legalabb 157..



2018. jan. 28. 16:22
 1/7 nagytudos válasza:
Csak egy kicsit vagy magassab az átlagtól
2018. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mennyi akarsz lenni, mert nem tudod befolyásolni. Ha már menstruálsz, akkor sokat biztosan nem fogsz nőni. Ha viszont még nem kezdődött meg a nemi érésed, akkor még nem menstruálsz, akkor az átlag felett vagy.
2018. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiúk később érnek, hidd el kétszer utolérnek majd suli végére. Nem vagy egyáltalán túl magas :)
2018. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát most nem azért,de én áprilisban leszek 13 és én 165 vagyok.Szóval nem kell paráznod,hogy túl magas lennél,mert a tornasorban meg én vagyok a legmagasabb és én is utálom,hogy ilyen magas vagyok,és hidd el én meg szívesebben lennék 160.
2018. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nem vagy túl magas, csak épp most mèg kicsivel az àtlagtól magasabb, de hidd el, ez mèg nem jelenti azt, hogy egy óriàs leszel. Én is ilyesmi voltam a korodban, igaz, hogy 174 centi lett a végleges magassàgom, de ott van pl. Anyukàm, aki szintén 162 centi volt 12 évesen, de aztan ott meg is àllt, és nem nőtt többet semmit se.
2018. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, sztem nem vagy túl magas a korodhoz képest, igaz mondjuk én februárban leszek 13 és 176 cm vagyok szval én ezt saját szemszögenből mondom bár tudom hogy én tényleg egy óriás vagyok. A magasságodat nem tudod befolyásolni de hidd el lesz amikor imádni fogod hogy magas vagy meg lesz olyan amikor nem, tapasztalatból mondom.
2018. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne aggódj én 10 évesen vagyok 156 és a családomban a nök 175-180 cm körül vannak szóval te ne aggódj
2018. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!