Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális ilyen korban?

Ez normális ilyen korban?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Olyan problémám szokott lenni, hogy néha a szívemnél (gondolom idegek) kezd fájni, ritkán van olyan,hogy a levegőt is nehezen veszem. Pár éve olyan is szokott történni, hogy ha veszek egy nagy levegőt vagy lehajolok, akkor a szívem nagyon gyorsan kezd verni, nagyon érezhető és a mellkasom is fáj. Ha lefekszem,elmúlik. Mitől lehetnek ezek? Mi a teendő?
2018. jan. 31. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvossal mindenképp beszélj erről, de a legnagyobb esély arra van, hogy hirtelen nőttél sokat és a szervezeted nem minden része tudott még ehhez alkalmazkodni.
2018. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb 5 éve nem nőttem semmit,akkor sem hirtelen, 167 cm vagyok:/
2018. jan. 31. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a reflux. A szívbe ha több vér jut gyorsabban kezd pumpálni ez teljesen normális. Én is ha előre hajolok gyorsabban ver. De ahogy az előttem lévő írta menj el orvoshoz, és ne idegeskedj rajta!
2018. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!