Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez milyen betegségnek a...

Ez milyen betegségnek a tünete (i)? Egyáltalán betegség lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapban már 4.-jére kezdtem el hányni mindenféle előjel nélkül,és ez mindig a buszon történt. A hányás előtt pár perccel éreztem,hogy nagyon melegem van (annak ellenére,hogy a homlokom nem volt az;és alapból nem volt meleg a buszon se). 1x-2x egymás után hánytam minden alkalommal,utána kutya bajom nem volt.

2018. febr. 12. 18:10
 1/10 A kérdező kommentje:
*az utóbbi egy hónapban
2018. febr. 12. 18:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Heveny mixomatosis emphacius lextor.
2018. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magyarul: tudja a fene. Nem írtad hány éves vagy, mikor történt, reggel este, előtte ittál-e ettél-e. Mit ittál, ettél, és mennyit. Stb stb..
2018. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,reggel történt az eset. Nagyon keveset ettem (néhány szelet pomelo-t). Vizet ittam.
2018. febr. 12. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehogy elmenj háziorvoshoz még a végén megtudod mi bajod😂

Amugy lehet stressz is esetleg terhesség valami nagyobb betegség tünete is lehet ez már. Ezer dolog lehet.

2018. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes? Ha nem, akkor menj el a háziorvoshoz.
2018. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem,nincs barátom és eddig se volt. (és nem erőszakolt meg senki)
2018. febr. 13. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:
És nem is ültél rá használt óvszerre véletlenül?
2018. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utazási-betegség is lehet. Nem vicc, van ilyen. Mikor valakire buszozás, vagy más járművel való utazás során jön rá a hányás. Ha utána jobban vagy, és minden megy tovább a régi kerékvágásba, se szédülés, se gyengeség, se láz, és mikor hazaértél minden rendben, akkor én erre ganakodnék. Egyébként, valóban lehet sok minden. Kiderült azóta valami?
2018. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem,az orvos nem talált nem semmit. Egyszer volt ilyen hányós eset azóta (márciusban valamikor).
2018. júl. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!