Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért nem tudok olyan kellemese...

Mért nem tudok olyan kellemeset sóhajtani mint eddig? Mostanában csak ritkán és nehezen sikerül nagy levegővételre! Szinte mindig sóhajtani akarok de nem nagyon jön össze! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 18:30
 1/4 elika ***** válasza:
Boldogabb vagy. Csak így tovább!:-)
2010. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálam is szokott lenni. Nekem generalizált szorongás egyik szomatikus tünete. Rivotrilt szedek. Nyugtatóként.

De nem tudom pontosan mire gondolsz? Nekem olyan mintha sportolnék sokat, és kapkodnom kéne a levegőt mert nincs elég a tüdőben. Vagyis úőgy érzem ilyesféle...

2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Allergiától is lehet. Nekem attól van. Jönnek a pollenek és nehezebb a levegővétel. Tüsszögni, náthásodni csak parlagfű időszakban szoktam de mivel másra is allergiás vagyok (enyhébben) tavasztól kezdve nekem is nehezebbé szokott válni néha, hogy mély levegőt vegyek.
2010. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak pszichés. Nekem is ez van. Hónapokig elő sem jön, aztán ha eszembe jut, hogy szoktam "fulladni", akkor máris nem jut le a levegő a tüdőmbe.

Most épp megint ezt tetted velem. :)

De azért menj el orvoshoz, mert lehet szívbetegség is, de ez nem igen jellemző.

2010. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!