Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ilyen kedvem napok óta?

Miért van ilyen kedvem napok óta?

Figyelt kérdés
Az utóbbi kb 1 hétben elképesztően furcsa a közérzetem. Folyamatosan lehangolt vagyok, álmos vagyok pedig napi 9 órát alszok mindig(hétvégén többet). Nem érzem hogy lenne bármihez is energiám, nem beszélgetek senkivel és egy pillanat alatt elkezdek ilyen filozófiai, szerelmi, igazából bármilyen témáról elmélkedni és ez által nem tudok semmire koncentrálni. Nem értem miért alakult ez ki bennem..

2018. febr. 21. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Az időjárás miatt. Majd elmúlik.


2. Szerelmes vagy, attól van. (Ez is elmúlik, csak később. ;-) )


3. Vitaminhiány: szedjél vitamint (az influenza ellen is jól jön), egyél sok zöldséget, gyümölcsöt.

2018. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi komolyabb bajod, akkor a kib***ott időjárás miatt. Ma pl kettős front volt, ami brutális az idegrendszerre.
2018. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!