Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért "fáj" a fejem már egy hete?

Miért "fáj" a fejem már egy hete?

Figyelt kérdés

17 éves férfi vagyok. Nem tudom mi okozhatja, de már egy hete megállás nélkül folyamatosan fáj a fejem. Nem is igazán fáj, hanem inkább olyan érzésem van, mintha nem tudnám stabilan tartani a fejem, és emellett szédülök is.

Azt sem tudom, hogy mennyire van köze ehhez annak, hogy a múlt héten voltam influenzás, 39,4 fokos lázzal(amit azért természetesen csillapítottam). Talán nem jöttem ki még belőle teljesen, bár ezt nem nagyon hiszem. Még pár napig minden nap egy antibiotikumos gyógyszert kell szednem, de már bejárok suliba. Nem tudom, hogy mennyire játszik közre, de szemüveges is vagyok, és nem szeretem hordani. Viszont gondoltam is, hogy lehet, hogy ezzel van a baj, de hordtam már sokat, és még mindig ugyanaz a helyzet. De tényleg nem tudom, hogy miért van ez, mert járok sportolni, hetente 3-szor, elvileg az immunrendszerem is erős, eleget iszom, és 8 órát alszom köztes felkelés nélkül. Mondjuk az is igaz, hogy az utóbbi 3-4 napban kb. 4-szer annyi álmomat jegyeztem meg, és több a rémálmom, de voltak jók is. ( Az álmaimat sokszor megjegyzem.)


Ezenkívül a lábszáramat, illetve az izmait is furának érzem, tehát olyan túl könnyűnek, és mintha kicsit szerencsétlenebbül használnám, mint egyébként, és amikor sétálok akkor is néha megremeg ok nélkül.


Ráadásul nem tudom miért, de mintha a koncentráló-képességem egy kicsit gyengébb lett volna a mai nap folyamán, mint máskor, és mindent olyan lassabban fogtam fel.


Mindezektől függetlenül, ha nem is mindent pontosan úgy, de gond nélkül végzem a napi feladataimat.


Lehet, hogy kicsit hosszú lett... Értelmes válaszokat várok. Már kezdek egy kicsit aggódni, hogy nincs-e komoly bajom. :(



2018. febr. 26. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy normális mennyiséget eszem, lehet kicsit többet is. :D Ezenkívül minden nap reggel iszom normális mennyiségben olyan 20-30 ml tiszta kávét.
2018. febr. 26. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hordod állandóan a szemüveget, miközben kellene végig, akkor fájhat a szemed és a fejed is. Pont olyan fájdalommal, mint amit leírtál. Nem jó, ha erőlteted a szemed, ettől fájhat a fejed is.
2018. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, de eddig sose fájt ettől...

És azért nem sosem, csak ritkán hordom. Nem mondták, hogy folyamatosan kéne... Távolra kell, például a táblához.

2018. febr. 26. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nátha előtt fájt a fejem napokig és amikor közben kicsit begyulladt a homlok és arcüregem. Lehet nem jöttél még teljesen rendbe a betegség után. Nyakcsigolya gond is okozhat fejfájást és szédülést.
2018. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hírtelen idő változás miatt fájhat a fejed mert ezen a héten eléggê pocsék idő volt ami engem is megviselt mert amióta napi szînten esik a hô meg fúj a szél azóta én is sokkal fáradékonyabb vagyok + nekem is fáj a fejem.
2018. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!