Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az egyik szobában úgy érzem,...

Az egyik szobában úgy érzem, figyelnek. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Ez konkrétan a fürdőszoba. Ciki, ja, tudom. Nem tudom konkrétan _honnan_ figyelnek, föntről, kintről, mindenhonnan. (Az ablak le van takarva.) Ha ez eszembe jut, akkor máshol is érzem, hogy mintha valami "felsőbb hatalom/helyettesítsd be hited szerint" vagy mittomén nézne. Nem tudom, aggódjak-e. Mármint pl van olyan helyzet, hogy ez normálisnak számítson?

Fáradékony és szorongó típus vagyok, nagyon néha apróságokon hirtelen felkapom a vizet (újabban), de nincs semmi bajom ezt leszámítva.



2018. márc. 5. 17:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, talán inkább a mentális egészségbe kellett volna írnom.
2018. márc. 5. 17:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a tükör túloldalára gyanakodnék.
2018. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan vennél, kérlek?
2018. márc. 6. 06:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a tünettel menj orvoshoz!
2018. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fürdőszoba? Akkor ez szerintem a szégyenlösség miatt lehet. Vetkőzéskor vagy épp kakiláskor én is éreztem tinikoromban, hogy huuu, most lehet hogy figyelnek? Vagy inkább milyen ciki lenne, ha most valaki látna. Ezt a kettőt kell elkülönítened magadban.
2018. márc. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 és #5 két külön felhasználó vagytok? csak a százalékotok miatt.


Lehet, mivel elég szégyellős vagyok, de néha máshol is érzem (a szobámban). Te is érezted máshol? De megnyugtató, ha neked elmúlt.

2018. márc. 8. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, igen, külön válaszoló vagyok.

Mit érzel pontosan? Meg tudod fogalmazni részletesebben?

2018. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát... Olyan, mintha a bőrömön vagy a hátamon érezném, vagy "látnám" is hogy ki figyel föntről meg oldalról. Nem látom konkrétan, hanem csak úgy, mint amikor az ember elképzel valamit, vagy a szinesztéziához tudnám még hasonlítani az érzést. Persze tudom hogy nem láthatok meg érezhetek felsőbb hatalmakat, ne érts félre, de talán akként tudnám a legjobban megfogalmazni. Mintha tágabban fognám fel a világot de csak egy egészen picit, semmi egoizmus! Valami ilyesmi.
2018. márc. 8. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyesmi lehet a szorongástól, kimerültségtől, vagy a túlzott filozofálástól is. De felkereshetsz egy pszichológust is, aki elbeszélhet veled erről. Szerintem mindig tudatosítsd magadban, hogy ezt csak te érzed, ez nem a valóság, csak hormonok játéka az agyadban.
2018. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!