Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy ne csak...

Mit csináljak hogy ne csak 4,4és fél órát aludjak naponta?

Figyelt kérdés

Egy éve már hogy 4-5 óra alvás után felébredek utána csak forgolódom! Másnap mint A meszelt fal,érzem egyre nehezebb az életem igy.

Gyóygszert nem szeretnék nem akarok rászokni bogyókra.Milyen módon lehetne ezen segiteni?Tudna valaki tanácsot adni?Elöre is köszönném.


2018. márc. 20. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

hát

szerintem kéne valami gyógyszer, lehet nem jó gyógyszert szedni, de van mikor jobb szedni, mint szenvedni nélküle

menj a háziorvoshoz, meséld el mia heylzet, és ír ki neked altatót, vagy szorongásoldót, és fogsz tudni aludni.

Nem muszály rászokni, ha ugy szeded ahogy az orvos előírja nem szoksz rá!

2018. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor fekszel le és mikor kéne legkésőbb felkelned?
2018. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam elnbb lefeküdni,de akkor már halni 2 kor fent voltam ha éjfélkor akkor ugy 4 fél 5 tájba ébredek és forgolodom.
2018. márc. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!