Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejdöntésre feszítő fül?

Fejdöntésre feszítő fül?

Figyelt kérdés
Utazásból jöttem haza pénteken. Péntek reggelre kicsit betaknyosodtam, de rendesen fújtam végig az orrom. Majd miután a repülő felszállt az a fülemami most rossz, nagyon bedugult és kb 5-6 óráig semmire se dugult ki. Majd szombat estére ha hátra vagy ballra döntöttem a a fejem, akkor a jobb fülem töve (hátulról a hajam felől) feszül és olyan, mintha valami nyomná, húzná vissza ellenkező irányba. Ma infralámpával kicsit melegítettem, kicsit jobb lett, de utána megint ugyan olyan lett. Most kipróbáltam, hogy több ideig döntöm és addig amíg tudom, elkezd kicsit zsibbadni a fülem, utána meg érzem a tövét, mintha lenne ott valami. Kívülről csak annyi látszik, hogy néha pirosabb mint a másik. Szerintetek ez mi és mitől lehet? Lehet köze a repüléshez, taknyossághoz? Volt már ilyen nektek? És nem itt várom a csodát, holnap kérek dokihoz időpontot.
2018. ápr. 2. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A betegségtől van. Kell rá gyógyszer valószínűleg. Inhalálj addig ameddig nem lát orvos.
2018. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!