Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pulzus emelkedése?

Pulzus emelkedése?

Figyelt kérdés
Mikor itthon vagyok és nem csinálok semmit egész nap 55-75 között van a pulzusom aznap.Ha pl:Elmegyek dolgozni ülő munkát végzek.Nem sportolok semmit annyi a mozgásom hogy elmegyek melóba persze kocsival meg haza kocsival és ennyi..Van amikor a lépésszámláló 1000lépés/napot sem érem el..és akkor a nap végén mikor hazaérek 90-100körül van a pulzusom...Ez edzetlenség?Vagy szervi baj?

2018. ápr. 12. 00:52
 1/3 anonim válasza:
100%

A pulzusod teljesen elfogadható tartományban van még munka után 100as is, amennyiben nincs más tüneted szervi bajnak kicsi a valószínűsége:)

A pulzus mint sok minden más napszaki ingadozást mutat, hajnalba alacsonyabb este magasabb.

Edzést ettől függetlenül érdemes elkezdeni, elsősorban cardio edzést,ha rendszeresen csinálod pár hónapon belül csökken az átlag pulzus számod is.

2018. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2018. ápr. 12. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a 100 pulzus hosszútávon nem normális. Kb duplán dolgozik a szíved. Egy nap alatt 2 napnyi munkát végez. Én elmennék háziorvoshoz, hogy utaljon be belgyógyászhoz, kardiológushoz. Ekg, szívultrahang...
2018. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!