Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek is elviselhetőbb...

Szerintetek is elviselhetőbb lesz idén a nyár a tavalyi évhez képest?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még durvább lesz. Áprilisban 25 fok?? Kb 3 hete még fűtöttünk a lakásbab most meg már 27,5 fok van a szobámban... Valamint alig tudtam bőrkabát hordani. Szerintem május közepétől lenne jó az az időjárás ami most van, de én már most rettegek a hőségtől mert megint ilyen 35 fok lesz a szobámban :(
2018. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Beleértve az összes következő éveket is.
2018. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Előbb-utóbb kiegyenlítődnek a dolgok. Visszaáll a rendes egyensúly - ezt hallottam a rádióban és remélem, hogy igaz.
2018. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó

EZ stimmelhet is.

Pár ezer év távlatában.

2018. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ezzel nyugtatom magam, mondhatni próbálok magamnak hazudni, pedig arra van nagyobb esély, hogy a tavalyinál az idei sokkal melegebb lesz. Habár, azt mondják a hozzá értők, hogy ebből az időjárásból nem lehet következtetni arra, hogy milyen lesz a nyár, de ha mégis, akkor "mind itt halunk!". 33 vagyok, de én nem emlékszem olyan áprilisra, ahol kb. 3-ától hó végéig egyhangú, közel 30 fokos nyári meleg volt. Előre rettegek a nyártól.


# 1 Irigyellek, hogy nálatok "csak" 25 fok volt ebben a hónapban, mifelénk (Vác) már 28-29 fokok is voltak többször is. .asz kivan!

2018. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyárban már semmi pozitív nincs , csak az az egy hogy nem kell fűteni . Ki mész 15 percre az árnyékból és megégsz . A bogarak tetvek stb ezrével szaporodnak nyomulnak a virágzás és a termés minden éveben hetekkel hamarabb zajlik . Emiatt vagy lefonnyad vagy a több órás záporoktól lerohad . Hő hullám van , párás a levegő meleg a szél és perzsel a nap 26 fokon is . Este 22 körül enyhül de akkor is poló elég , de reggelre nincs pára a füvön és 7 órakor már 20 fok lesz . Ősz nincs tavasz nincs a tél meg hiába küldi hetekig a -15 öt vagy a jeges hótakarót ugyanannyi a féreg a poloska és emiatt meg a végletes hőségtől vagy pár napos folyamatos záporoktól nincs jó igazi eper paradicsom stb a kertekben . Annyit elértünk hogy már júli elején van dinnye szezon ami ki sem tart a felgyorsulása miatt szeptemberig .
2018. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6 Hát igen, ezt mi emberek már régen elcsesztük. Én egész áprilisban, májusban szidtam az időjárást, teljesen abnormális.

A kertünkben a szilvafán kb. 70%-ban kifejlett szilvák vannak május közepe óta. Normális esetben augusztus közepén érne...Nagyon durva.

2018. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!