Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha kéthetente berúgok az...

Ha kéthetente berúgok az mennyire káros az egészségre?

Figyelt kérdés

Kéthetente járok bulizni, ott szinte mindig berúgok, de nem olyan mértékben,hogy nem tudom hol járok, csak szédelgek. A mellékelt cikk szerint a máj regenerálódási képessége meglehetősen eredményes.

Mennyi idő lehet ez a májregenerálódás, felépülés?

Hosszútávon mennyire káros a szervezetemre az alkohol így, hogy kéthetente iszok csak?



[link]



2018. ápr. 30. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit iszol és mennyit. Az égetett szesz sokkal károsabb, mint pl. A sör. Abból naponta elég sokat kellene meginnod ahhoz, hogy káros legyen.de az se mindegy h mennyire ruhát be. Ha csak a.jo kedvig, az annyira nem káros, mintha hanyasig írtad volna magad. viszont azért ha így folytatódik 5-10 év alatt káros lesz, most még ilyen formában nem karos
2018. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, kiváló program 2 hetente jól berúgni.
2018. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy fiatal vagy, bár nem írtad.

Ha már most hozzászoktatod a szervezeted az alkoholhoz akkor pár év alatt el fogod érni, hogy már nem is tudsz meglenni nélküle. Ennek az egészségi következményén kívül anyagi és párkapcsolati vonzata is lesz. Nekem sosem kellett berugnom ahhoz, hogy jó kedvem legyen ha jó társaságban voltam

2018. máj. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Van olyan ismerősöm,(nő) aki vagy 15 éve hetente 2X leissza magát,semmi gond nincs az egészségével,és mindig csak hétvégenként iszik,hétközben sosem.
2018. máj. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz gondja.
2018. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!