Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a legjobb módszer másnaposs...

Mi a legjobb módszer másnaposság enyhítésére?

Figyelt kérdés
KÉrlek, csak érdemleges dolgokat írjatok, ne olyat , h "nem kell annyit inni" és hasonlók...Rettentően rosszul vagyok, mert én hülye kevertem a piákat, és mennyiségileg is sokat döntöttem magamba.Hánytam is kicsit..A fejfájás igazából nem érdekel, az a legkevesebb...arra lennék kíváncsi, hogy a gyomromat hogy lehetne leghamarabb helyrehozni?Lehet h ennem kéne, de rosszul vagyok ha kajára, v bármi másra gondolok,aminek a gyomromba kell kerülnie..érzem, h ki vagyok száradva de inni is alig tudok..mit csináljak?
2008. okt. 30. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nagyon nem szoktam berugni, de másnap mindig sokat iszok és c vitamint szedek be nagyobb dózisban és valahogy mégis segít. Ha nem kivánom az ételt, akkor nem eszek, másnap még ugyis inkább a részeg állapot van, hiszen tele van a véred még alkohollal, de délutánra már rendeződni szokott a dolog és akkor egyél valami fincsit amit szeretsz, meg a meleg húsleves is jót szokott tenni.
2008. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%

Szia! Biztosan elkéstem már a válaszadással, de azért van néhány jó tanácsom, amiket alkalmazhatsz legközelebb is!

Amikor tudod, hogy sokat fogsz inni, mondjuk buliban, akkor előtte vegyél be egy algopirint, de csak azt, mást ne! Ezt egy orvos mondta, hogyha beveszed, akkor nem leszel másnapos, és mégcsak be se üt annyira a pia. Ha félsz a gyógyszertől, akkor lehet kapni a nagyonn üzletekben olyan szert, amit ha piálás előtt beveszel, akkor nem leszel másnapos egyáltalán! Kb. 500 ft egy tasak!

Ha meg már megtörtént a baj, akkor aludj sokat, nagyon sokat, mert alvás alatt bomlik le a pia, sokat hányjál, hánytasd magad, az segít. És nagyon pici kortyokat igyál, és ne jéghideget! Menj aludni, és kb. 6 óra alvás után leszel jobban! Szia

2008. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..előbb megittam 2 bögre gyógyteát, de kijött belőlem, pedig lassan kortyolgattam:( utána viszont sikerült lenyomnom 1 szelet vajas pirítóst és egy pohár tejet, ez eddig bentmaradt:D
2008. okt. 30. 10:20
 4/7 anonim válasza:
100%
igen a tej j gyomorégésre:D de húslevest is ajánlom
2008. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szőlőcukor.
2008. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp azért nem engedik a részegnek,hogy elaludjon,mert akkor fele annyira lassaban bomlik az alkohol. Emigy a legjobb megoldás,bár ezt csak legközelebb birod alkalmazni,hogy a piálás után ,mielőtt elmész lefeküdni,igyál minél több vizet,de legalább fél litert. Így abszolút nem leszel másnapos. (az alkohol dehidratál,és azért másnapos az ember)
2008. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
35%

Igyál sokat (alkoholmentest), és ha nem vagy nagyon éhes, ne egyél!



Kerüld a másnaposságot:maradj részeg!

2008. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!