Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a vesém és hasmenésem...

Fáj a vesém és hasmenésem van. Mi lehet a bajom? Házilag, hogy tudnék meggyógyulni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Már a veséd is fáj, de mégis házilag próbálsz meggyógyulni? Ennyire nem félhetsz az orvostól. Tudhatnád, hogy nem harap, nem esz meg.
2010. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy? Házilag meggyógyulni? Ez oké egy kis megfázásnál, de vesetáji fájdalomnál nem. Menj orvoshoz.
2010. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszerre lett vese fájdalmam és hasmenésem is.Nincs házi orvosom,mert 18 éves lettem a felnőttől meg félek.Nem is ismerem az orvost.Kérlek segítsetek! Félek,hogy kövem van ,mert nagyon keveset iszom.
2010. jún. 14. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. menj orvoshoz!
2010. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legnagyobb segítség amit nyújthatunk, hogy orvoshoz küldünk. Hidd el. És igyál többet.

A vesekő okozta fájdalom kibírhatatlan, lesugárzik a húgyvezetékek mentén a herékbe/nagyajkakba, és a belső combba. Ha tényleg veseköves rohamod lenne, egy percig se gondolkoznál az orvoson, mert állni se tudnál a fájdalomtól.

2010. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szid válasza:
Pont ezen a héten szenvedett ettől apa is, és kiderült, hogy veseköve van. Én is csak azt tudom javasolni, hogy sürgősen fordulj orvoshoz, mert nagy bajod is lehet. Ha még kicsi a kő, akkor talán 1-2 nap múlva (dokilátogatás után) jobban leszel és kipisiled, de ha nagy kő akkor szét kell zúzzák, vagy műteni.
2010. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az 1.válaszoló rosszul mondta. Az orvos harap és megesz és akkor legelább nem lesz bajod, mert megevett.:D

NA most komolyan szerintem is manj orvoshoz.

2010. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!