Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az alàbbi gyógyszereknek...

Az alàbbi gyógyszereknek lehet mellékhatàsa hízàs?

Figyelt kérdés

Nevotens bétablokkolö napi 1 db.Hajnalban szoktam bevenni 1 pohàr vizzel meg pàr szem keksszel .


Valsartan 80 mg napi 1 db este.


Meg Frontin.De ez csak nagyon ritkàn,alkalmilag.Havonta 2-3 szem fogy.


Ezek hízlalhatnak?


Amúgy kb 170 cm magas vagyok,65 kg.43/n.

Kb 2-3 éve még 60 kg körül voltam.

Azelőt meg evtizedekig 55.


Az is lehet baj,hogy bàr mennyiségre kb ugyan annyit eszek mint régen.Sőt néha kevesebbet csak össze-vissza időpontokban?Ràadàsul sok szénhidràtot mert péksütit legkönnyebb vinni a munkàba.Mióta dolgozom azóta hizok,pedig ott is folyton talpon vagyok.


2018. máj. 10. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a gyógyszerek hizlalnak!

Ha beveszed a nyugtatót, rendben van a vérnyomásod, többet, jobban eszel, ennyi az egész. A szénhidrátok - péksütemény - azok hizlalnak. A gyógyszerekben nincs kalória! :)

2018. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még a pajzsmirigy működést vérvétellel meg lehetne nézetni.

De sajnos - tapasztalat -, 40 felett könnyebben jönnek fel a kilók és nehezebben mennek le :((

2018. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a két gyógyszer nem hizlal. A szénhidrát az igen.
2018. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen gyógyszer nem hízlal. E tévhit azért terjedhetett el, mert egyesek teljesen komolyan azt hiszik (de legalábbis úgy viselkednek), hogy hát CSAK ÚGY meghíztam, meg nem is vettem észre, hogy feljött +20 kiló. Szóval, hogy mintha ez nem is lenne összefüggésben az evés meg a mozgás mennyiségével.
2018. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!