Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Több lent.

Mitől lehet ez? Több lent.

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán,de megesik velem.

Ha sokáig fekszek (internetezek,tévézek,szóval bambulok és semmit sem csinálok),majd hirtelen felkelek (tényleg,felpattanok),akkor nem is ilyen szédülés jön rám,hanem nem tudom így leírni.Nem is elsötétül a világ,de érzem,hogy kótyagos a fejem.

Ez mitől lehet?Vagy miért?

Köszi a válaszokat.



#mozgás #szédülés #pihenés #relaxálás #nemtudomdenagyonrémisztő
2018. jún. 3. 13:47
 1/6 anonim válasza:
100%

Plüsskrumpli 😂😂😂 ezen besírtam, nagyon jó.


Amikor hirtelen felkelsz valószínűleg leesik kicsit a vérnyomásod. Amúgy nincs gond a vérnyomásoddal?

2018. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam ennek.

Nem idős vagyok,és egészséges vagyok.

Valahogy úgy írta,hogy ilyenkor hirtelen a lábba megy a vér,ezért érezhetem így magam. Rosszabb esetekben ájulás lehet.

És hogy ez akárkinél jelentkezhet,nem betegség alapesetben.

Azért olvasnám a ti válaszaitokat is szívesen.

2018. jún. 3. 13:55
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Nincsen gond vele.

A plüsskrumpli onnan jött,hogy tényleg van egy plüss krumplim.

Teljesen,mint egy igazi.

Filóztam,hogy hagymát,tököt,brokkolit vagy másikat vegyek-e,de ez volt a legjobb.

Úgyis imádom a krumplit.

2018. jún. 3. 13:56
 4/6 anonim válasza:
Az mindegy hogy ídős vagy fiatal vagy ez attól független. Elég gyakori és vérnyomás csökkenéstől van, ami utánna helyreáll úgy hogy ez nem nevezhető betegségnek. Inkább csak kellemetlen,de akkor ne kellj fel hirtelen ha nagyon zavar.
2018. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is régebben fordult ilyen elő, az elsőnek igaza van le esik a vérnyomásod, ha tv vagy gépezel 45 percenként tarts 15 perc szünet menj ki vagy nyisd ki az ablakot közben pl mej el inni, nem egészséges az ha több órát nézed folyamatosan ezeket, tarts szünetet.
2018. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 Azt írták,hogy idősebbeknél ez odafigyeléssel együtt is előfordulhat.

#5 Iszok elég folyadékot,nem ülök órákat egy helyben,csak ha pl. akár negyed vagy fél órát totál mozdulatlanságban töltök,akkor van,hogy van ez a fura dolog.

Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 3. 14:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!