Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vehetek ma még be egy Cataflam...

Vehetek ma még be egy Cataflam dolot fejfájásra? 23N

Figyelt kérdés

Ettől a melegtől borzasztóan fáj a fejem délután óta. A buszon hazafele is már azt hittem rosszul leszek. Muszáj voltam bevenni egy Cataflam dolot este 8-kor. Majd fél 11-kor bevettem a fogamzásgátlót (Jangee), viszont a fejem ugyanúgy fáj. Megmozditani se bírom már. Aludni nem fogok tudni így. Már ittam sok vizet, kimentem a levegőre, de semmi nem segít. Szerintetek bevehetek ma még egy fájdalomcsillapítót vagy gond lesz így? Főleg hogy fogamzásgátlót is vettem be.

Köszönöm ha valaki tud segíteni még ilyen későn.



2018. jún. 12. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Vigyázz a Cataflammal, akár gyomorvérzést is okozhat!!!
2018. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdésem. Úgyhogy nem értem miért kell ilyeneneket ide írni.

Szerencsére priviben kaptam normális választ tegnap.

2018. jún. 13. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Már nem aktuális de bevehetted volna. Gyomorvérzés? Jesszusom....25 mg-tól biztos az lesz:-((( Majd ha tonna számra eszed.
2018. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg csak akkor szedek gyógyszert ha már nagyon fáj valamim. Aznap meg borzasztóan fájt a fejem akkor már órák óta. Egyébként nem vettem be még egyet. Kaptam más tippet priviben ami használt :)


köszönöm a válaszod!! azért sokkal jobb hogy ma végre csak 17 fok van itt a 30 helyett. Igaz esik, de sokkal jobban érzem magam.

2018. jún. 14. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy hidegfrontra vagy érzékeny. Figyeld meg!
2018. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na az kéne még nekem. :/
2018. jún. 14. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Sajnálom, ez nem kívánságműsor:-)))én migrénes vagyok tudnék mesélni:-((
2018. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is napok óta elviselhetetlenül fáj. Mondjuk már nem aktuális a kérdésed, de én vártam volna a következő fajdalomcsillapító adagig 1 órát kb. Elárulnád, hogy mi volt a tipp, ami segített, hálás lennék 😊😊
2018. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!