Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Üdv!

18 éves vagyok, sosem éltem szexuális életet és nincsenek székletürítési gondjaim.

Viszont mégis kialakult egy olyan helyzet, amit igazából nem is tudtam, melyik kategóriába soroljak az Egészségen belül, mert többe is beleillett volna.

Végül azért a közérzet lett, mert ezt rombolja leginkább a dolog.

Ez a dolog pedig az, hogy a fent említettek ellenére mégis aranyerem van.

Mit tudok tenni ezzel anélkül, hogy rá kéne vennem magam, hogy mutogassam egy, vagy több orvosnak?

Van erre valami vény nélkül?

Vagy valami praktika?



2018. júl. 6. 09:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, hogy mióta aranyerem van, már van székletürítési problémám, mivel kellemetlen tud lenni.
2018. júl. 6. 10:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Néhány nap alatt javulhat, akár el is tűnhet. Ha nem, akkor érdemes orvoshoz menni.
2018. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kb másfél évig szenvedtem az aranyérrel. Az elmúlt fél évben javult a helyzet, előtte kúpot meg kenőcsöt használtam, ami egy kis időre segített, de nem teljesen. Lekopogom, már jobb a helyzet, kezd elmúlni. Nekem a tejeskávé és a több mozgás megoldotta a problémát.
2018. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kávézom és nem szeretnék rászokni.
2018. júl. 6. 12:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Miben segít az?
2018. júl. 6. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Az aranyeret, mint általában a felfázásból eredő betegségeket ki kell melegíteni. Forró sós ülőfürdő.

A viszkető fájó megduzzadt aranyérre van kenőcs a gyógyszertárban, ami csillapítja a tüneteket. Hogy ne újuljon ki, jobban oda kell figyelni, mert a felfázást a lábról kapja az ember. Izzadó láb, nedves cipő stb.

2018. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem viszket, csak van, hogy kellemetlen.


Azt tudom egyébként, hogy létezik erre kenőcs, meg ilyesmi, de ezek vénykötelesek?

2018. júl. 6. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Ügyeletes gyógyszertár biztosan van a lakókörnyékeden...
2018. júl. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több vény nélküli kenőcs is van aranyérre! Nekem annak idején a Hemorid vállt be. Szinte másnapra már megszüntette a gyulladásos tüneteket. De mondom, hogy a teljes gyógyulást csak kimelegítéssel lehet elérni!
2018. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Update:

Végül elmúlt magától.

Azért köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 17. 19:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!