Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a szárazköhögésem?

Mitől lehet ez a szárazköhögésem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta, de talán már éves nagyságrendben néha rámjön ilyen száraz köhögés.Főleg este mikor már lekapcsoloma tévét és úgy döntök alszok.De azért napközben is.És olyan rossz helyen irrítálja a torkomat hogy nem is tudok "onnan" köhögni.Azt hittem az egyik gyógyszeremtől,azt le is cseréltettem,amit kaptam helyette azt meg nem is szedem,mert kontraindikál az alkoholra.Szedek gyógyszereket de mindíg elfelejtem átolvasni a mellékelt utasításokat,meg amúgy is nagyon kis betűvel vannak írva.Allergiám van légúti,főleg parlagfűre arra nem szedek gyógyszert,orrsrézek.Nem dohányzom,nem dolgozok rossz légtérben.(jelenleg sehol)Egyszer olvastam hogy az indokolatlan köhögés,a tüdőrák előjele.én pedig nem fogok kemóra járni az biztos.életkorom:50 esztendő.

2018. júl. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Porallergia.
2018. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1- az facca! azt hogy mutatják ki? vér? orrváladék? bőrpróba?
2018. júl. 9. 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!