Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez, ha korábban...

Miért van ez, ha korábban kelek fel? (véletlenül)

Figyelt kérdés

Így nyáron általában 11-12 között szoktam kikelni az ágyból,úgy agyilag meg változó,van hogy 10 körül is,a kinti zajoktól is függ

De van mikor fél 8,8,9 körül valahogy felpattan a szemem és úgy érzem,hogy friss vagyok,nem érzem azt a nyomó álmos érzést,meg mintha fejbekólintottak volna és nem fáj se a szemem se a fejem,mint mondjuk tanítási időben :))

Kimegyek fürdőbe,meglátogatom a kutyát meg ilyenek,aztán úgy vagyok vele,hogy visszafekszek még egy kicsit telózgatni,körülnézek mik vannak a neten,úgy szeretem elindítani a napot,mondom majd kelek csak még pár perc,aztán kikötök ilyen fél 10-nél és megint az az álmosság kapja el a szemem és a testemen is érzem azt az ágyba mágnesező fáradt érzést. Ilyenkor pedig vagy megerőltetem magam és felkelek,de cserébe olyan leszek mintha vagy 5-kor keltem volna,vagy marad a szokásos 11-12-ig alvás..

Tanultam már a hibából és többet se csinálok ilyet,de kíváncsi lennék miért van ez..

18 f


2018. júl. 18. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amit megszoksz, azt próbálja követni a szervezeted.

Azon kívül az ágyban olvasgatás almosit.

Függ attól is, hogy mikor fekszel este.

Ha fáradékonynak érzed magad, szedhetnél multivitamint.

2018. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked már mindegy tesa
2018. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!